تاریک برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی

تاریک: برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی مسابقه سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پرداخت 30 درصد تسهیلات بانک مسکن به احیای بافت‌های فرسوده

مدیرعامل بانک مسکن گفت: پرداخت 30 درصد تسهیلات ساخت، خرید و مقاوم سازی در بافت های فرسوده شهری از بااهمیت ترین اولویت این بانک در اجرای برنامه بازآفرینی شهری اس

پرداخت 30 درصد تسهیلات بانک مسکن به احیای بافت‌های فرسوده

پرداخت 30 درصد تسهیلات بانک مسکن به احیای بافت های فرسوده

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل بانک مسکن گفت: پرداخت 30 درصد تسهیلات ساخت، خرید و مقاوم سازی در بافت های فرسوده شهری از بااهمیت ترین اولویت این بانک در اجرای برنامه بازآفرینی شهری هست.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه شهرسازی، ابوالقاسم رحیمی انارکی افزود: خوشبختانه بازسازی و نوسازی سالیانه 100 هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری و سکونتگاه های غیررسمی به عنوان اهداف کمی این اقدام در نظر گرفته شده است است.

وی با بیان اینکه براساس مطالعات انجام شده است از سوی شرکت بازآفرینی شهری کشور عزیزمان ایران درحال حاضر بیش از 140 هزار هکتار بافت فرسوده در 544 شهر کشور وجود دارد ، گفت: با توجه به آمار موجود خوزستان با رقمی 9.59 درصد دارای بیشترین سهم و زنجان با رقم 0.57 درصد دارای کمترین مساحت از بافت فرسوده شهری در کشور هستند.

پرداخت 30 درصد تسهیلات بانک مسکن به احیای بافت‌های فرسوده

وی در خصوص عملکرد کلی تسهیلات بافت فرسوده شهری از محل خط اعتباری از ابتدای اجرای طرح تا 29 اسفند ماه سال 96 گفت: درحال حاضر 81 هزار و 906 طرح در این حوزه معرفی شده است که کارها مورد نیاز جهت 81 هزار و 881 واحد انجام و مراحل پرداخت تسهیلات برای81 هزار و 843 واحد نیز به انجام رسیده است.

مدیر عامل بانک مسکن اظهارداشت: در این راستا 61 هزار و 8 واحد به مرحله فروش اقساطی رسیده اند که سهمی 75 درصدی از تعیین وظیفه درخواست کل متقاضیان را مشمول بر می شود.

مدیرعامل بانک مسکن گفت: پرداخت 30 درصد تسهیلات ساخت، خرید و مقاوم سازی در بافت های فرسوده شهری از بااهمیت ترین اولویت این بانک در اجرای برنامه بازآفرینی شهری اس

به گفته رحیمی انارکی، تسهیلات پرداختی بافت فرسوده شهری از محل خط اعتباری مسکن مهر بوده و مدیریت های شعب استان های مازندران ، آذربایجان شرقی، شرق ، غرب ، مرکز پایتخت کشور عزیزمان ایران بیشترین میزان عملکرد تعداد پرداختی از کل تسهیلات ابلاغی را داشتند.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت های شعب استا های آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، سیستان و بلوچستان درعملکرد فروش اقساطی واحدها نسبت به قراردادهای منعقده، بیشترین میزان عملکرد تعیین وظیفه واحدها را از تسهیلات منعقده شده است را داشته اند.

واژه های کلیدی: ایران | تسهیلات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz