تاریک برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی

تاریک: برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی مسابقه سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا جهت دور بعدی مذاکرات با کره‌شمالی آماده می‌شود

یک مقام کره‌جنوبی اعلام کرد، ایالات متحده جهت دور دیگر مذاکرات با کره‌شمالی در رابطه با جمع‌آوری برنامه تسلیحات هسته‌ای پیونگ‌یانگ آماده می‌شود. 

آمریکا جهت دور بعدی مذاکرات با کره‌شمالی آماده می‌شود

آمریکا جهت دور بعدی مذاکرات با کره شمالی آماده می شود

عبارات مهم : آمریکا

یک مقام کره جنوبی اعلام کرد، ایالات متحده جهت دور دیگر مذاکرات با کره شمالی در رابطه با جمع آوری برنامه تسلیحات هسته ای پیونگ یانگ آماده می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری یونهاپ، لی دو-هون، نماینده ارشد امور هسته ای کره جنوبی در واشنگتن بعد از یک سری دیدار با مقام های آمریکایی که مذاکرات را مدیریت می کنند، تازه ترین اطلاعات را به خبرنگاران ارائه داد. او گفت: طرف آمریکایی به تدارکات داخلی جهت مذاکرات با کره شمالی شتاب داده هست. آمریکا در حال تشکیل یک تیم مذاکره است که عمدتا از مقام های وزارت خارجه تشکیل می شود و آنها به صورت فعال موضعشان راجع به خلع سلاح هسته ای و سایر پرسشها را هماهنگ می کنند.

مذاکرات میان آمریکا و کره شمالی از وقت توافق خلع سلاح هسته ای دونالد ترامپ و کیم جونگ او در نشست تاریخی ماه گذشته به کندی پیش می رود. رهبر کره شمالی به خلع سلاح کامل شبه جزیره کره در ازای تضمین امنیتی از جانب آمریکا متعهد شده است است.

آمریکا جهت دور بعدی مذاکرات با کره‌شمالی آماده می‌شود

مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا هفته گذشته در پیونگ یانگ بود ولی ظاهرا دستاورد ملموسی حاصل نشده هست. او همچنین یک کار گروه در داخل وزارت خارجه تشکیل داده تا این مساله را مدیریت کنند. این گروه مشمول بر الکس وونگ، معاون وزیر خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام، بن پرسر، معاون وزیر خارجه در امور امنیت بین المللی و عدم اشاعه و مارک لمبرت، معاون موقت وزیر خارجه آمریکا در امور کره می شود.

این تیم از مذاکرات سونگ کیم، سفیر آمریکا با چوئه سون-هویی، معاون وزیر خارجه کره شمالی حمایت می کند. نماینده ارشد امور هسته ای کره جنوبی همچنین گفت: به نظر می رسد کره شمالی و آمریکا به زودی دور تازه مذاکرات را شروع کنند. طبق گفت وگوهایم در این سفر، قصد دارم به مشورت با آمریکا بر روی استراتژی مشترکمان جهت خلع سلاح هسته ای کره شمالی ادامه دهم.

یک مقام کره‌جنوبی اعلام کرد، ایالات متحده جهت دور دیگر مذاکرات با کره‌شمالی در رابطه با جمع‌آوری برنامه تسلیحات هسته‌ای پیونگ‌یانگ آماده می‌شود. 

واژه های کلیدی: آمریکا | مدیریت | مذاکرات | آمریکایی | کره جنوبی | کره شمالی | وزارت خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz