تاریک برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی

تاریک: برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی مسابقه سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار بین الملل اتهام‌زنی پادشاه عربستان به کشور عزیزمان ایران در رابطه با حمله موشکی یمن به ریاض

در پی حمله موشکی انصارالله یمن به کاخ یمامه ریاض، پادشاه عربستان، رییس‌جمهور آمریکا و نخست‌وزیر انگلیس در گفت‌وگویی تلفنی ادعاهایی علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزم

اتهام‌زنی پادشاه عربستان به کشور عزیزمان ایران در رابطه با حمله موشکی یمن به ریاض

اتهام زنی پادشاه عربستان به کشور عزیزمان ایران در رابطه با حمله موشکی یمن به ریاض

عبارات مهم : ایران

در پی حمله موشکی انصارالله یمن به کاخ یمامه ریاض، پادشاه عربستان، رییس جمهور آمریکا و نخست وزیر انگلیس در گفت وگویی تلفنی ادعاهایی علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران مطرح کردند.

به گزارش ایسنا، روزنامه سعودی عکاظ گزارش داد که در پی حمله موشکی انصارالله یمن به پایتخت عربستان در روز سه شنبه گذشته ملک سلمان، پادشاه عربستان و دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا یک گفت وگوی تلفنی داشته اند و مدعی شده است اند که کشور عزیزمان ایران قوانین را نقض کرده است و مصوبات شورای امنیت باید اجرایی و کشور عزیزمان ایران به خاطر فعالیت های خصمانه اش از جمله حمایت موشکی از حوثی ها و ترساندن امنیت عربستان و منطقه باید مجازات شود.

همچنین ترزا می، نخست وزیر انگلیس در گفت وگوی تلفنی با ملک سلمان، پادشاه عربستان و محمدبن سلمان ولیعهد عربستان مدعی شد که جامعه بین الملل باید نسبت به فعالیت های کشور عزیزمان ایران در منطقه که صلح و ثبات را ترساندن می کند هوشیار باشند و شرکت ملل باید گام های محکم تری جهت کشف و مبارزه با فعالیت های کشور عزیزمان ایران در منطقه بردارد.

به گزارش ایسنا، محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله روز سه شنبه اعلام کرد که نیروهای یگان موشکی یک موشک بالستیک “برکان 2 H ” را به سمت کاخ الیمامه عربستان واقع در ریاض پرتاب کرده اند.

یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز اعلام کرد، نشانه موشک بالستیک ارتش نشست گسترده رهبران نظام سعودی در کاخ الیمامه بود که به دقت با هدفش اصابت کرده است.

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه اعلام کرده است: ما هیچ گونه ارتباط تسلیحاتی با یمن نداریم، یمن در محاصره است و چنین امکانی در کل وجود ندارد در غیر این صورت کشور عزیزمان ایران به قدری شهامت دارد که چنین اقدام و سیاستی را اگر داشته باشد اعلام کند؛ آنچه امروز در دستان مردم یمن است سلاح هایی است که از دولت های قبل در پادگان ها وجود داشته، امروز مشاهده می کنیم یمن جهت آنکه در برابر تجاوز و حملات بی امان از خود محافظت کند به سراغ تکنیک های درونی رفته و این طبیعی است.

همچنین شرکت ملل چندی پیش راجع به شلیک اول حوثی ها به سمت ریاض، اعلام کرده بود “هیچ شواهد قاطعی که نشان دهد چه کشوری سازنده موشک های شلیک شده است به وسیله حوثی های یمن به عربستان بوده هست، وجود ندارد.

اتهام‌زنی پادشاه عربستان به کشور عزیزمان ایران در رابطه با حمله موشکی یمن به ریاض

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | پادشاه | عربستان | عربستان، | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz