تاریک برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی

تاریک: برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی مسابقه سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار حوادث برادرکشی در مشیریه

معاون مبارزه باجرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری برادری که اقدام به قتل برادرش کرده بود، خبر داد. 

برادرکشی در مشیریه

برادرکشی در مشیریه

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه باجرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری برادری که اقدام به قتل برادرش کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، وقوع درگیری منجر به قتل در ساعت 11 روز 22 خردادماه به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد که درپی آن عوامل کلانتری 169 مشیریه به محل وقوع درگیری در پارک پامچال اعزام شدند.

پس از حضور مأموران در محل مشخص شد جوان 25 ساله افغانستانی بر اثر اصابت جسم تیز به ناحیه سینه دچار خونریزی شدید شده است و فوت کرده است که پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد تشکیل و جهت ادامه پیگیری در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرارگرفت.

برادرکشی در مشیریه

با شروع تحقیقات میدانی، کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت حاضر و در همان تحقیقات اولیه از شاهدان صحنه درگیری موفق به شناسایی برادر مقتول به نام خدایار 22 ساله به عنوان متهم پرونده شدند که طی درگیری، با چاقو ضربه ای به برادرش زده و بعد از آن از محل متواری شده است است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با شناسایی محل کار خدایار در یک پروژه ساختمانی در شهرک مشیریه به این محل مراجعه و اطلاع پیدا کردند که وی از محل کار خود متواری شده است هست. کارها پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه خدایار در دستورکار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرارداشت تا آخر کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خدایار اخیرا در یک پروژه ساختمانی در منطقه سعادت آباد بلوار دریا مشغول به کار شده است است که بلافاصله کارآگاهان اداره دهم در روزگذشته به این محل مراجعه و در بازرسی از محل موفق به شناسایی خدایار در عمق 20 متری زمین در وقت اجرای عملیات گودبرداری ساختمان و نهایتا دستگیری وی شدند.

معاون مبارزه باجرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری برادری که اقدام به قتل برادرش کرده بود، خبر داد. 

خدایار بعد از دستگیری و انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی صراحتا به درگیری منجر به قتل برادرش اعتراف کرد و در اظهاراتش گفت: چند ماه پیش یکی از دوستانم قصد رفتن به افغانستان را داشت و به همین علت مبلغی را به امانت نزد من گذاشت، از وحشت دزدی پول، عنوان را با برادرم در میان گذاشته و نهایتا تصمیم بر آن شد تا پول را به برادرم داده تا او را در منزل اش نگهداری کند بعد از آنکه صاحب پول مجددا به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و جهت تحویل گرفتن پول نزد برادرم رفتم ولی در کمال تعجب وی با طرح بعضی مباحث بیان کرد که پول را بابت بدهی ام برداشته هست. چندین نوبت به در منزل برادرم در مشیریه رفته تا شاید او را راضی کنم تا پول را بعد دهد ولی او هر بار همان صحبت اولیه خودش را تکرار می کرد تا اینکه روز اتفاق تلفنی با او صحبت کرده و این بار از او خواستم تا به پارک نزدیک منزل اش مراجعه کند تا آنجا صحبت کنیم، دوباره برادرم همان صحبت های قبلی را تکرار کرد و همین عنوان باعث درگیری ما شد. در یک لحظه کنترل خودم را از دست دادم و با چاقو ضربه ای به سینه برادرم زدم. روی زمین افتاد و غرق در خون شد و من هم در حالیکه بسیار ترسیده بودم بی نشانه از محل دور شده است و فرار کردم.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم با قرار بازداشت موقت صادره از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 پایتخت کشور عزیزمان ایران و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قراردارد.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz