تاریک برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی

تاریک: برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی مسابقه سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طاهری رفت، عابربانک برگشت

به گزارش خبرآنلاین؛ بازیکنان پرسپولیس شب گذشته تصاویری از دیدارشان با حسین هدایتی را در اینترنت منتشر کردند. هدایتی دو فصل گذشته در جذب بازیکن به پرسپولیسی ها ک

طاهری رفت، عابربانک برگشت

طاهری رفت، عابربانک برگشت

عبارات مهم : برانکو

پرسپولیسی ها به دیدار حسین هدایتی رفتند.

به گزارش خبرآنلاین؛ بازیکنان پرسپولیس شب گذشته تصاویری از دیدارشان با حسین هدایتی را در اینترنت منتشر کردند. هدایتی دو فصل گذشته در جذب بازیکن به پرسپولیسی ها کمک کرد ولی اختلافش با طاهری و زندانی شدنش، او را از تیم مورد علاقه ش دور کرد. حسین هدایتی مدیر سابق هیأت مدیره کلوب پرسپولیس می گوید: « با هماهنگی آقای گرشاسبی امروز دیداری با برانکو انجام دادم و شرایطی را فراهم خواهیم کرد تا پرسپولیس تیم پرقدرتی را امسال روانه لیگ قهرمانان آسیا کند.

طاهری رفت، عابربانک برگشت

من دوستى و رفاقت دیرینه ای با آقای برانکو دارم و به همین علت او را امروز جهت صرف ناهار دعوت کردم که خوشبختانه دیدار گرم و صمیمی هم با یکدیگر انجام دادیم. صحبت هایی هم راجع به آینده پرسپولیس انجام دادیم و آقای برانکو از مذاکراتش جهت تمدید قرارداد با کلوب توضیحاتی داد.

من هم به عنوان یک هوادار از او خواستم با قدرت مذاکراتش را با کلوب ادامه دهد و من هم مانند هر لحظه به عنوان یک هوادار هر کمکی که از دستم بر بیاد جهت موفقیت تیم بزرگ پرسپولیس انجام خواهم داد. بعد از این جلسه هم آقای گرشاسبی را در جریان این ملاقات قرار دادم و اعلام کردم با افتخار در کنار تیم محبوبم خواهم بود. آقای برانکو میل به دارد که در پرسپولیس بماند آیا که هم ارتباط قلبی خوبی با هواداران دارد و هم اینکه از زندگی در کشور عزیزمان ایران راضی است.

به گزارش خبرآنلاین؛ بازیکنان پرسپولیس شب گذشته تصاویری از دیدارشان با حسین هدایتی را در اینترنت منتشر کردند. هدایتی دو فصل گذشته در جذب بازیکن به پرسپولیسی ها ک

من حرف های او را شنیدم و متوجه شدم که برانکو دغدغه هایی جهت پرسپولیس دارد. به او قول دادم که شرایطی را فراهم خواهم کرد تا او بتواند بدون دغدغه در پرسپولیس فعالیت کند. با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و سرپرست کلوب پرسپولیس کار تمدید قرارداد برانکو را انجام خواهیم داد و تیمی پرقدرت جهت قهرمانی در آسیا آماده خواهیم کرد. نشانه همه ما سربلندی پرسپولیس است و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.»

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz