تاریک برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی

تاریک: برنده ماشین همراه بوسیدن سرگرمی مسابقه سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نیمار باید از بارسا جدا می‌شد / پله

پله اعتقاد است مسابقه با مسی در بارسلونا جهت نیمار سخت بوده و تصمیم او جهت جدایی از این تیم و رفتن به پاریس درست بوده است. 

نیمار باید از بارسا جدا می‌شد / پله

پله: نیمار باید از بارسا جدا می شد

عبارات مهم : برزیل

پله اعتقاد است مسابقه با مسی در بارسلونا جهت نیمار سخت بوده و تصمیم او جهت جدایی از این تیم و رفتن به پاریس درست بوده هست.

به گزارش مهر، پله، اسطوره فوتبال برزیل، اعتقاد است تصمیم نیمار جهت ترک تیم فوتبال بارسلونا و پیوستن به پاری سن ژرمن تصمیم درستی بوده است.

نیمار باید از بارسا جدا می‌شد / پله

او در گفتگو با مارکا، روزنامه چاپ مادرید، گفت: در حال حاضر عالی ترین بازیکن برزیل نیمار است و فکر می کنم انتقال به پاریس جهت او خیلی خوب بود چون در بارسلونا مسابقه با مسی جهت او خیلی بزرگ بود.

پله در ادامه گفت: به نظرم این جهت او وقت مناسبی است و باید از بارسا جدا می‎شد چون حالا می‎توان بازی واقعی اش را انجام دهد و نشان دهد چه توانایی هایی دارد. البته هنگامی که چنین مسئولیتی به تو می دهند، این بسیار هم خطرناک است.

پله اعتقاد است مسابقه با مسی در بارسلونا جهت نیمار سخت بوده و تصمیم او جهت جدایی از این تیم و رفتن به پاریس درست بوده است. 

پله اعتقاد است نیمار هم مانند بزرگان دیگری برزیل می تواند توپ طلا ببرد: البته که می تواند، نیمار فوتبال خوبی بازی می کند، این همه چیزی است که نیاز دارد، فلیپه کوتینیو بازیکنی است که همه ما باید به او توجه کنیم، چون او هم بازیکنی فوق العاده هست، ولی در حال حاضر شکی نیست که نیمار عالی ترین است.

واژه های کلیدی: برزیل | فوتبال | مسابقه | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz